Karantinas #10 diena: nuovargis, Mykolo projektas ir treniruotės

Vakarykštė Mykolo meditacija prie tekančios Minijos

Bendra situacija. 274 užsikrėtę ir 4-ios mirtys. Su izoliuotais žmonėmis prasidėjo cirkas: nudurtas sugėrovas, muštynės, reikalavimai nupirkti telefoną, darbuotojų atgabenančių maistą užgauliojimai. Vieni piktinasi priverstiniu karantinavimu, kitiems viskas gerai, supranta situaciją. Vėl nauji iššūkiai įvairaus lygio vadovams. Merai susiėmę už galvų ką daryti su parvykstančiais. Pradžioje žmonės sulaikomi oro uoste, vėliau įsakymai švelnėja: išleidžiamos šeimos, besilaukiančios moterys, o likusiems pasakyta kur norite ten eikite.

Karantinas iki balandžio 13 dienos, dažyti kiaušinius teks parankinėmis priemonėmis ir užsidarius…

Nuovargio apraiškos. Pagaliau galiu pasakyti, kad pavargau. Pavargau nuo nuolatinio bendravimo: Facebook’as, Messenger’is, Gmail’as, elektroninis dienynas, skambučiai. Mokinių grupių kūrimas, rūpinimasis mokinių įtraukimu į grupes, nuolatinis kontaktas su kolegomis, bendruomenės projekto reikalų tvarkymas, antros mokyklos (kurioje dirbu IT specialistu) su nuotoliniu mokymu susijusių problemų sprendimas, dalyvautuose konkursuose, vienokiai ar kitokiai veiklai vykdyti, reikalai. Tame tarpe buvimas su vaikais, jų veiklų organizavimas, rūpinimasis buities reikalais ir t.t. Jaučiu, kad per daug visko…

Mykolo kūryba. Startavo Mykolo projektukas. Pasiūliau įamžinti jo Lego kūrinius. Rezultatas https://mykololego.wordpress.com/. Spaudžiat “Patinka“ 🙂 nes vaikis tikrai stato įdomius dalykus. Šiandien Mykolas turėjo futbolo treniruotę. 20 minučių vyrukas varė po prakaitu. Gerai treneris sugalvojo, pagarba dėl tokių veiklų organizavimo ir labai geras pavyzdys kaip galima darbuotis nuotoliniu būdu.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s